Garaże blaszane w Gdańsku cieszą się dużą popularnością z kilku względów. Przede wszystkim decyzja o ich budowie wiąże się z mniejszą ilością formalności do spełnienia. Zupełnie inaczej względem hangarów murowanych kształtują się koszty ich budowy i utrzymania. Od czego zależy cena zakupu garaży blaszanych w Gdańsku?
Rodzaje garaży blaszanych w Gdańsku
Podstawowymi czynnikami wpływającymi na koszty zakupu garaży blaszanych w Gdańsku są wielkość pomieszczenia, na jaki się decydujemy, a także materiały, z których będą wykonane i sposób wykończenia. Ogólnie dzieli się je na jedno, dwu i wielostanowiskowe. Te do 35 m2 powierzchni wymagają najmniej formalności. Do ich postawienia wystarczy bowiem samo zgłoszenie administracyjne. Co ważne garaże blaszane w Gdańsku w wersji podstawowej opartej na blasze ocynkowanej można już zakupić za niecałe 2 000 zł. W zależności od np. zastosowanej bramy: uchylnej, skrzydłowej, rolowanej ich koszt będzie delikatnie wyższy. Na życzenie klienta można je doposażyć w wiatę – dodatkowe zadaszenie, założyć orynnowanie, czy uchylne okna. Dla tych, którzy szukają modeli o wysokich walorach estetycznych, dobrym rozwiązaniem będą garaże blaszane w Gdańsku z blachy akrylowej. Jest ona nie tylko wytrzymała, ale przede wszystkim świetnie się prezentuje. Z łatwością dzięki różnym sposobom wykończenia można dopasować je do pozostałych elementów znajdujących się na terenie posesji.
Zastosowanie garaży blaszanych w Gdańsku
Garaże blaszane w Garażu idealnie sprawdzą się nie tylko do przechowywania pojazdów mechanicznych, to również idealne rozwiązanie dla wszystkich, którzy szukają dodatkowej przestrzeni do przechowywania, miejsca warsztatowego, które pozwoli wykonywać drobne prace remontowe. Mogą one z powodzeniem służyć także jako składzik na narzędzia ogrodowe, sprzęt sportowy czy opał. W obszarach miejskich garaże z blachy sprawdzają się do składowania maszyn rolniczych, oprysków i innego rodzaju środków ochrony roślin.